logo

Zielonym do Góry

Bukiety Ślubne & Florystka Ślubna


Bukiety Ślubne & Florystka Ślubna & Wyjątkowe Wiązanki Ślubne

Bukiet Ślubny- to najważniejszy bukiet w życiu Kobiety. Powinien pasować do Panny Młodej jej sukni ślubnej oraz całej oprawy weselnej. Wybierając bukiet ślubny często obserwujemy panujące trendy, ale bardzo ważne jest to, aby wiązanka ślubna pasowała do Panny Młodej jej sukni, fryzury, a nawet makijażu. Bukiet ślubny towarzyszy przez cały dzień. Narzeczony przywozi bukiet ślubny do Panny Młodej. Wiązanka ślubna to ten element dekoracji, który w rękach Panny Młodej na tle jej urody, jej sukni ślubnej najbardziej przykuwa wzrok innych osób. Pozwólcie więc, aby tym elementem dekoracji zajeli się profesjonalne florystki z naszej kwiaciarni. Nasze Klientki, zawsze wracają po uroczystości podziękować za śliczny bukiet ślubny oraz dekoracje kościoła, dekoracje samochodu i dekoracje sali weselnej. Przy bukiecie ślubnym zaufanie do Kwiaciarni to podstawa. To nie suknia, którą możemy zobaczyć na tydzień przed ceremonią. W naszej kwiaciarni Florystka pomoże wybrać pasujące, prześliczne wiązanki ślubne. Florystka pokaże modne Bukiety Ślubne oraz najnowsze panujące trendy. Oczywiście, to Panie opisują jaką wiązankę ślubną sobie wymarzyły, do wyboru mamy florystyczne bukiety ślubne z najpięknieszych kwiatów. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie florystyczne pomaga w wyborze odpowiedniego bukietu ślubnego - niezdecydowanym Paniom. Bierzemy pod uwagę każdy szczegół: kolor włosów, oczu, figurę i rodzaj sukni ślubnej. Do wyboru mamy wiele możliwości. Bukiety Ślubne typu biedermeier, bukiety ślubne z białych róż, bukiety ślubne o kształcie kuli czy bukiety ślubne typu wahlarz. WiązankiŚlubne mogą być z kwiatów białych oraz kolorowych. Często na zamówienia wykonujemy bukiet ślubny, ze słoneczników oraz z eustomy lub bukiet ślubny jesienny. Modne są ostatnio bukiety ślubne z polnych kwiatów. Należy pamiętać, że wiązanka ślubna powinna być zamówiona w Kwiaciarni na kilka tygodni przed ślubem, ale termin zarezerwować należy nawet kilka miesięcy wcześniej (proszę pamiętać, że wiele ślicznych panien wybrało ten sam termin ślubu co my). W Kwiaciarni rozmawiamy o wymarzonym bukiecie ślubnym, z jakich kwiatów ma być ułożony. Wiązanki ślubne mogą być z róż i eustomy, klasyczny i stonowany, ale w takim dniu można też zaszaleć i zamówić bukiet ślubny pełen przepychu. Do wyboru mamy bogaty asortyment Kwiatów:

 • Róża
 • Eustoma
 • Gożdzik, gożdzik gałązkowy
 • Dalia
 • Calla
 • Santini
 • Margaretka
 • Gerbera
 • Storczyk
 • Frezja
 • Tulipan
 • Peonia
 • Amarylis
 • Hiacynt

oraz wiele innych, oczywiście trzeba uwzględnić sezonowość kwiatów i wcześniej ustalić czy w dniu ślubu są dostępne wymarzone Kwiaty. Należy pamiętać o przypince dla Pana Młodego. Butonierka musi pasować nie tylko do bukietu ślubnego Panny Młodej, ale przede wszystkim dobrze z butonierką musi się czuć Pan Młody. Zdarza się, że Panna Młoda podczas ceremoni Ślubu będzie miała upięte Kwiaty we włosach lub Wianek z Kwiatów. Druhny też korzystają z dekoracji kwiatowych, nie tylko dekorują włosy kwiatami, ale używają też biżuterii kwiatowej: bransolety z kwiatów, broszki kwiatowe.

Florystyczne Bukiety Ślubne Łódź:

Florystyczny Bukiet Ślubny nr 1

Na zdjęciu przedstawiona jest florystyczna wiązanka ślubna, która składa się z: biała kala, bordowa kala, biała róża, różowa róża.  Florystyka Ślubna oraz Bukiety Ślubne to nasza pasja. Łódzka Kwiaciarnia Pokolenia jako najlepsza pracownia florystyczna, wykona dla Was najwspanialsze oraz Najpiękniejsze Bukiety Ślubne.

Florystyczny Bukiet Ślubny nr 2

Na zdjęciu przedstawiona jest florystyczna wiązanka ślubna, która składa się z: biały storczyk, biała róża.  Florystyka Ślubna oraz Bukiety Ślubne to nasza pasja. Łódzka Kwiaciarnia Pokolenia to pracownia florystyczna, która wykona dla Was najwspanialsze oraz Najpiękniejsze Wiązanki Ślubne.

Florystyczny Bukiet Ślubny nr 3

Na zdjęciu przedstawiona jest florystyczna wiązanka ślubna, która składa się z: róża biała, róża łososiowa, biała peonia.  Florystyka Ślubna oraz Bukiety Ślubne to nasza pasja. Łódzka Kwiaciarnia Pokolenia to pracownia florystyczna, która wykona dla Was  Najpiękniejsze Wiązanki Ślubne.

Florystyczny Bukiet Ślubny nr 4

Na zdjęciu przedstawiona jest florystyczna wiązanka ślubna, która składa się z: białe róże, różowe róże.  Florystyka Ślubna oraz Bukiety Ślubne to nasza pasja. Łódzka Kwiaciarnia Pokolenia to pracownia florystyczna, która wykona dla Was najwspanialsze  Wiązanki Ślubne.

Florystyczny Bukiet Ślubny nr 5

Na zdjęciu przedstawiona jest florystyczna wiązanka ślubna, która składa się z: białych róż.  Florystyka Ślubna oraz Bukiety Ślubne to nasza pasja. 

Florystyczny Bukiet Ślubny nr 6

Na zdjęciu przedstawiona jest florystyczna wiązanka ślubna, która składa się z: czerwone róże, czerwona kala, czerwona dalia.  Florystyka Ślubna oraz Bukiety Ślubne to nasza pasja.

Florystyczny Bukiet Ślubny nr 7

Na zdjęciu przedstawiona jest florystyczna wiązanka ślubna, która składa się z: białych róż, białych frezji. Florystyka Ślubna oraz Bukiety Ślubne to nasza pasja.

Florystyczny Bukiet Ślubny nr 8

Na zdjęciu przedstawiona jest florystyczna wiązanka ślubna, która składa się z: białych róż, białych gerber.  Florystyka Ślubna oraz Bukiety Ślubne to nasza pasja.  Łódzka Kwiaciarnia Pokolenia zaprasza po  Wiązanki Ślubne tworzone z pasją

Florystyczny Bukiet Ślubny nr 9

Na zdjęciu przedstawiona jest florystyczna wiązanka ślubna, która składa się z: białych róż, jasnoróżowych róż, ciemnoróżowych róż; Butonirka jasne róże. Florystyka Ślubna oraz Bukiety Ślubne to nasza pasja.  Łódzka Kwiaciarnia Pokolenia zaprasza po  Florystyczne Bukiety Ślubne 

Florystyczny Bukiet Ślubny nr 10

Na zdjęciu przedstawiona jest florystyczna wiązanka ślubna, która składa się z: jasnych róż.  Florystyka Ślubna oraz Bukiety Ślubne to nasza pasja.  Łódzka Kwiaciarnia Pokolenia zaprasza po  Nietuzinkowe Bukiety Ślubne 

Florystyczny Bukiet Ślubny nr 11

Na zdjęciu przedstawiona jest florystyczna wiązanka ślubna, składa się z: róż herbacianych, kal pomarańczowych, białych róż. Florystyka Ślubna oraz Bukiety Ślubne to nasza pasja.  Łódzka Kwiaciarnia Pokolenia zaprasza po  Śliczne Bukiety Ślubne 

Florystyczny Bukiet Ślubny nr 12

Na zdjęciu przedstawiona jest florystyczna wiązanka ślubna, która składa się z: bordowych róż, jasnych kal. Florystyka Ślubna oraz Bukiety Ślubne to nasza pasja. Łódzka Kwiaciarnia Pokolenia zaprasza po  Najpiękniejsze Bukiety Ślubne 

Florystyczny Bukiet Ślubny nr 13

Na zdjęciu przedstawiona jest florystyczna wiązanka ślubna, która składa się z: białych róż, białych storczyków. Florystyka Ślubna oraz Bukiety Ślubne to nasza pasja. Pracownia florystyczna Łódzka Kwiaciarnia Pokolenia wykona dla Was Prześliczne Bukiety Ślubne.

 

 

 

Zapraszamy do kwiaciarnii:
Łódzka Kwiaciarnia Pokolenia
Łódź ul. Kopernika 65

Wykonanie : bezkompasu.net