logo

Zielonym do Góry

Prześliczny bukiet ślubny, wiązanka ślubna


Bukiet Ślubny- to najważniejszy bukiet w życiu Kobiety. Powinien pasować do Panny Młodej jej sukni ślubnej oraz całej oprawy weselnej. wybierając bukiet ślubny często obserwujemy panujące trendy, ale bardzo ważne jest to, aby wiązanka ślubna pasowała do Panny Młodej jej sukni, fryzury, a nawet makijażu. Bukiet ślubny towarzyszy przez cały dzień. Narzeczony przywozi bukiet do Panny Młodej. Wiązanka ślubna to ten element dekoracji, który w rękach Panny Młodej na tle sukni ślubnej najbardziej przykuwa wzrok innych osób. Pozwólcie więc, aby tym elementem dekoracji zajeli się profesjonalni floryści z naszej kwiaciarni. Nasze Klientki, zawsze wracają po uroczystości podziękować za śliczny bukiet. Przy bukiecie ślubnym zaufanie do Kwiaciarni to podstawa. To nie suknia, którą możemy zobaczyć na dwa dni przed ceremonią. W naszej kwiaciarni pomagamy wybrać odpowiedni bukiet. Oczywiście Panie decydują jaką wiązankę sobie wymarzyły. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie florystyczne pomaga niezdecydowanym Paniom. Bierzemy pod uwagę każdy szczegół: kolor włosów, oczu, figurę i rodzaj sukni ślubnej. Do wyboru mamy wiele możliwości. Bukiet typu biedermeier, bukiet z białych róż, bukiet o kształcie kuli czy bukiet wahlarz. Bukiet może być z kwiatów białych oraz kolorowych. Czesto na zamówienia wykonujemy bukiet ślubny, ze słoneczników oraz z eustomy i bukiet jesienny. Modny jest ostatnio bukiet z polnych kwiatów. Należy pamiętać, że wiązanka ślubna powinna być zamówiona w Kwiaciarni na kilka tygodni przed ślubem, ale termin zarezerwować nawet kilka miesięcy wcześniej (proszę pamiętać, ze wiele ślicznych panien wybrało ten sam termin ślubu co my). W Kwiaciarni rozmawiamy o wymarzonym bukiecie, z jakich kwiatów ma być ułożony. Bukiet ślubny może być z róż i eustomy, klasyczny i stonowany, ale w takim dniu można też zaszaleć i zamówić bukiet ślubny pełen przepychu. Do wyboru mamy bogaty asortyment Kwiatów:

 • Róża
 • Eustoma
 • Gożdzik, gożdzik gałązkowy
 • Dalia
 • Calla
 • Santini
 • Margaretka
 • Gerbera
 • Storczyk
 • Frezja
 • Tulipan
 • Peonia
 • Amarylis
 • Hiacynt

oraz wiele innych, oczywiście trzeba uwzględnić sezonowość kwiatów i wcześniej ustalić czy w dniu ślubu są dostępne wymarzone Kwiaty. Należy pamiętać o przypince dla Pana Młodego. Butonierka musi pasować nie tylko do bukietu ślubnego Panny Młodej, ale przede wszystkim dobrze z butonierką musi się czuć Pan Młody. Zdarza się, że Panna Młoda podczas ceremoni Ślubu będzie miała upięte Kwiaty we włosach lub Wianek z Kwiatów. Druhny też korzystają z dekoracji kwiatowych, nie tylko dekorują włosy kwiatami, ale używają też biżuterii kwiatowej: bransolety z kwiatów, broszki kwiatowe.

 

Bukiet Ślubny nr 1

Na zdjęciu przedstawiony jest bukiet ślubny, składa się z: biała kala, bordowa kala, biała róża, różowa róża.

Bukiet Ślubny nr 2

Na zdjęciu przedstawiony jest bukiet ślubny, składa się z: biały storczyk, biała róża

Bukiet Ślubny nr 3

Na zdjęciu przedstawiony jest bukiet ślubny, składa się z: róża biała, róża łososiowa, biała peonia

Bukiet Ślubny nr 4

Na zdjęciu przedstawiony jest bukiet ślubny, składa się z: biała róża, jróżowa róża

Bukiet Ślubny nr 5

Na zdjęciu przedstawiony jest bukiet ślubny, składa się z: biała róża

Bukiet Ślubny nr 6

Na zdjęciu przedstawiony jest bukiet ślubny, składa się z: czerwona róża, czerwona kala, czerwona dalia

Bukiet Ślubny nr 7

Na zdjęciu przedstawiony jest bukiet ślubny, składa się z: biała róża, biała frezja

Bukiet Ślubny nr 8

Na zdjęciu przedstawiony jest bukiet ślubny, składa się z: biała róża, biała gerbera

Bukiet Ślubny nr 9

Na zdjęciu przedstawiony jest bukiet ślubny, składa się z: biała róża, jasnoróżowa róża, ciemnorózowa róża; Butonirka jasna róża

Bukiet Ślubny nr 10

Na zdjęciu przedstawiony jest bukiet ślubny, składa się z: jasna róża

Bukiet Ślubny nr 11

Na zdjęciu przedstawiony jest bukiet ślubny, składa się z: róża herbaciana, kala pomarańczowa, biała róża

Bukiet Ślubny nr 12

Na zdjęciu przedstawiony jest bukiet ślubny, składa się z: bordowa róża, jasna kala

Bukiet Ślubny nr 13

Na zdjęciu przedstawiony jest bukiet ślubny, składa się z: biała róża, biały storczyk

 

 

 

Zapraszamy do kwiaciarnii:
Łódzka Kwiaciarnia Pokolenia
Łódź ul. Kopernika 65

Wykonanie : bezkompasu.net